Elektronické zabezpečení objektů

Potřebujete zabezpečit svůj dům, byt, zahradu, garáž, pozemek, prodejnu, či jakýkoli majetek? Tak právě pro Vás máme celou škálů řešení. Náš systém nenechá bez dozoru jediné místo. Naše čidla jsou vybaveny velice citlivými senzory, které zachytí jakykoli pohyb a upozorní na nej at již hlasitou sirénou, spuštěním světel, či okamžitým zavolaním do dohledového centra nebo na Váš mobilní telefon. Zrušení poplachu na dálku pouhým odesláním SMS.

Ve spojení s kamerovým systémem je vše zaznamenáváno na hardisk, nebo můžete sledovat pohyb u Vás doma nebo v kanceláři přímo na Vašem počítači online.

Požární čidla jsou v novostavbách již standard, ale mnoho lidí tuto ochranu podceňuje. Nechte si do svých domů či bytů nainstalovat požární čidla a bude okamžitě informováni o úniku kouře nebo nebezpečných spalin u Vás doma. Pojistka Vám nenahradí ztrátu důležitých dokumentů, či archív Vašich fotografií.

 

OASIS 868MHz

Zabezpečení systémem Oasis 868MHz

 

Siemens Sintony®60

Siemens uvedl na trh multifunkční systém pro ochranu a bezpečí domova.

 

Ústředna POWER1864-LCD

Sestava poplachové ústředny POWER1864-LCD, transformátoru TRAFOVKS, akumulátoru UT1270 a koncentrátoru PC5108V2.

 

Ústředna GALAXY G2

Zabezpečovací ústředna v kovovém krytu s prostorem pro AKU max. 17Ah, 12 zón na základní desce (max.44), 4 PGM výstupy (max.28), 3 podsystémy + 1 společný prostor, 23 uživatelů, paměť 387 událostí